ykb4

Yönetim Kurulu Başkanı'nın Mesajı

   ICF- Simtaş ülkemizin sanayileşme sürecine tanıklık etmiş ve bu sürecin içinde var olarak bugün Türk sanayinin sektördeki lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. 

 
  Kalite, güven ve garanti  ilkeleriyle yola çıkan ICF; bugün üretim anlayışı, kaliteye verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile markalaşma sürecinde büyük adımlar atmaktadır.  
 
  Bu yolda  attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla aldığımız güçle 37 yıldır başarımızı sürdürüyoruz. 
 
  Türkiye’de ve dünyada geniş dağıtım kanalına sahip global bir üretici olarak dizayn, kalite ve cevreci kavramlarıyla anılıyor olmak bizi gururlandırıyor aynı zamanda da yeni ve daha büyük hedeflere yönelmemiz için güç veriyor.
 
  Türkiye’de ankastre sektöründe her zaman ilklere imza atarak ve pişirici konusunda geliştirdiğimiz yeniliklerle ICF kullanıcılarının kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağladık. Bundan sonra lider ankastre cihazlar üreticisi olarak yenilikçi yaklaşımımızla sektöre yön vermeye devam edeceğiz.
 
  Yenilikçilik “sürdürülebilir başarı”nın temel anahtarıdır. ICF olarak  bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü yaşatıyoruz.
 
  ICF olarak önümüzdeki on yıl içinde dünyada on büyük OEM ankastre firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz. Yatırımlarımızı bu hedefi gerçekleştirmek üzere planlıyor, yurt içinde ve yurt dışındaki adımlarımızı bu amaç çerçevesinde atıyoruz. 
 
Hedeflerimiz büyük, değerlerimiz ise en büyük hazinemiz!
 
 
 
Mehmet Ali Kumaş 
 
Yönetim Kurulu Başkanı