2222 xxx

Üretim ve Kalite

ICF, Eskisehir’de bulunan 60.000 m2 açık alana, 30.000 m2 kapalı alana sahip entegre üretim tesislerinde, 250 çalışanı ile tüketiciye daha keyifli, güvenli ve ergonomik mutfak hayatı sunmak için mutfak cihazları gurubunu üretmektedir.  


Her geçen gün yatırımlarına hız vererek büyüyen ICF, ulusal ve bölgesel yatırım gücüyle ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlarken, sanayi üretiminde çok önemli bir rol oynamaktadır. 

ICF, sac dilme ve boy kesme, preshane, toz boya, emaye, puntolama, büküm ile işleyen tezgahları ve montaj hatlarından oluşan entegre bir tesise sahip olup, ihtiyaç duyduğu her türlü kesme ve kalıp ile ilgili revizyon çalışmalarını kendi bünyesinde yapabilmektedir. 

Teknolojiyi yakından takip eden ve makine parkını bu paralelde geliştiren ICF, sahip olduğu iş gücü, bilgi ve deneyim desteği ile günde 2.600 adet ürün üretim kapasitesine sahiptir. 

ICF, çağın gereksinimlerine uygun olarak, üretiminin her aşamasını özel sistemler sayesinde izlemekte ve kontrol altında tutmakta, yalın üretim felsefesinin ışığı altında birçok sistemi kendine özgü uyarlayarak uygulamaktadır. Bu amaçla kurduğu “ICF Üretim Sistemi”nin başarısını, inovasyonlarına ve yetenekli, gelişime açık, genç mühendis potansiyeline dayandırmaktadır.

ICF, Ar-Ge faaliyetleri ve teknolojik yatırımları ile kendini sürekli yenilemektedir. Tüketicinin kendini mutlu hissedip, keyif alması, ICF'nin başlıca amaçları arasında bulunmaktadır. Ham madde ve yardımcı malzemelerde ise kalite düzeyini, yeni gelişimleri de takip ederek arttırırken, her zaman müşteriye en kaliteli ürünün ulaştırılması adına malzeme ve tedarik zinciri yönetimini geliştirmektedir.

Ayrıca, ISO 9001:2008, CE, CB, SASO, ROSH, GS belgeleri ile uygunluk ve sağlamlığını garanti altına almaktadır. Ürünlerine verilen ücretsiz 2 yıllık garanti süresi de kaliteye güvenin bir diğer göstergesidir.

Yenilikçi anlayışı ile her geçen gün hedefini büyüten ICF, dünya ankastre çözümleri piyasasında, dizany, kalite ve fonksiyonellik düzeyinde yakaladığı başarıyı bir çok dünya lideri markaya ürün yaparak bu segmentinde söz sahibi konuma gelme hedeflerini, bu hedeflere ulaşıp sürekli orada kalarak sonsuza kadar taşıyacaktır.


Kalite Politikamız

  • Kalite sistemimizin bir parçası olan tedarikçilerimiz ile iyi iletişim kurarak ve eğiterek uygun kalitede girdi ürün kullanmak,
  • Gelişen dünya teknolojilerini eğitimli ve yetkin personel ile takip etmek,
  • Sürekli iyileştirmeyi kalitenin en önemli koşulu kabul ederek kalite yönetim sisteminin her kademesinde gözden geçirmelerle bunu sağlamak,
  • Müşteri istek ve beklentilerini iyi tespit edip, analizini yaparak müşteri memnuniyetini artırmak,
  • Çalışanlarımıza gerekli kaynakları ve iyi bir çalışma ortamı sağlayarak kalite yönetim sistemine en geniş katılımı sağlamak.